24 Temmuz 2017 Pazartesi 22:59
Her Kadının Dolabında Olması Gereken 8 Parça

1 Siyah Mini Elbise

Siyah mini elbise bir kadının olmazsa olmaz bir parçası, tarzınız nasıl olursa olsun siyah mini elbise sizin kurtarıcınız olacak. Diyelim ki bir düğüne davetlisiniz ne giyeceğinizi bilemediniz hemen siyah elbisenizi takılarla şıklaştırarak giyebilirsiniz, ya da bir konsere giderken küçük bir elbise ile her zaman çok şık olabilirsiniz.2 Beyaz Gömlek

Özellikle çalışan kadınların kurtarıcısı, beyaz gömlek her şeyle uyum sağlayacağından rahatlıkla diğer kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz. Beyaz gömleğinizi ister spor, ister şık yapmak tamamen sizin elinizde, Mutlaka dolabınızda 1 keten, 1 şifon olanından bulundurun. Eğer gömlek seçmekte zorlanıyorsanız mutlaka picodi-sale beyaz gömlekler sayfasına göz atın, emin olun orada en uygun fiyata en beğendiniz gömleği satın alabileceksiniz.

3 Kot Pantolon

Dolabında kot pantolon olamayan var mıdır bilmiyoruz ama son yılların en çok satılan ve kullanılan pantolonu olduğu kesin. Bedeninize uygun, vücudunuzu en güzel göstereninden birkaç tane kot pantolon edinmeyi unutmayın. 

4 Tayt

Özellikle siyah taytlar son yıllarda çok moda oldular, siz eğer vücudunuzu çok göstereceğinden çekiniyorsanız ve yine de taytın rahatlığını arıyorsanız, tunik elbiselerle kullanabilirsiniz. Taytınızı hala nasıl giyeceğinizi bilmiyorsanız bu yazıyı okumanızı tavsiye ederiz.

5 Siyah Pantolon

Siyah pantolon hem bizi zayıf gösteriyor hem de diğer üstte bahsettiğimiz ürünler gibi çok kullanışlı bir parça. Yine burada önemli olan vücudunuza uygun olan siyah pantolonu seçmek.

6 Kalem Etek

Özellikle çalışan bir kadınsanız kalem eteğiniz iş yerinizde sizin kurtarıcınız olacak. Bir etekle yüzlerce tarza bürünebilirsiniz. Boyu ise yine sizin tercihinize ve vücut tipinize göre yapacağınız akıllı seçime kalmış. Burada yine picodi-sale sayfasından yardım alabilirsiniz.

7 Düz Beyaz V Yaka Tişört

Bir yaz günü düşünün, arkadaşlarınızla buluşacaksınız- hemen düz v yaka beyaz tişörtünüzü giyin, isterseniz altına rengarenk bir etek, isterseniz kot şort, isterseniz bir pantolon giyin, bir de kolye taktınız mı her şey tamam.

8 Siyah Hırka

Dolabında siyah hırkası olmayan var mı? Hem serin yaz günlerinde ve gecelerinde hem kışın yani kısacası her mevsimde giyebileceğiniz bir ürün. Bizim tavsiyemiz oldukça basit duranından, yumuşak kumaştan ve hafif olanını tercih etmeniz.

İşte bu bahsettiğimiz birkaç giyim önerisiyle artık kıyafet seçimleriniz çok daha kolay olacak.

Son Güncelleme: 24.07.2017 23:13