EkonomiGenel

Mobil bankacılık kullananlar dikkat: 1250 TL hediye edilecek!

Mobil bankacılık kullananlara özel hediye kupon fırsatı Yapı Kredi tarafından açıklandı! Buna göre 15 Temmuz’a kadar Yapı Kredi Mobil’e giriş yapın, https://shop.huawei.com/tr/ web sitesinde geçerli Sound Joy ve Mouse hediyeli HUAWEI MateBook 14 özelinde kullanabileceğiniz 1250 TL’lik kuponu kazanın!

KAMPANYA DETAYLARI

27 Mayıs – 15 Temmuz 2022 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil’e T.C. Kimlik Numarası veya Kullanıcı Kodu ile giriş yaparak kampanyaya dahil olan müşterilerimiz https://shop.huawei.com/tr/ web sitesinde geçerli HUAWEI MateBook 14 modelinin Sound Joy ve Mouse paketi ile beraber satın alımında 1250 TL’lik indirim kuponu kazanacaktır.

İndirim kodları Yapı Kredi Mobil’de yer alan “Kampanyalar” bölümüne yüklenecektir ve 15 Temmuz tarihine kadar yüklü kalacaktır. Müşteriler indirim kodlarını 15 Temmuz tarihine kadar kullanabilecektir.

Kampanya HUAWEI MateBook 14 modelinin Sound Joy ve Mouse paketi ile beraber satın alımında geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen Yapı Kredi Müşterileri, ödemeyi kendi adlarına Yapı Kredi kredi kartı ile gerçekleştirmeli ve kampanya kodunu https://shop.huawei.com/tr/ ödeme sayfasında Kupon Kodu alanına girmesi gerekmektedir.

Kampanya Yapı Kredi’nin ya da HUAWEI’in devam eden diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

Kampanya Yapı Kredi Bireysel Müşterileri için geçerlidir.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve HUAWEI kampanya koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar.

Tek bir işlemde yalnızca bir (1) kupon kullanılabilir. Kuponlar nakde çevrilemez, birlikte kullanılamaz veya takas edilemez.