Ekonomi

Mini kredi kampanyası ile anında 5 bin lira alabilirsiniz!

Halkbank tarafından mini kredi kampanyası duyuruldu. Bu kredi kampanyasında anında 5 bin liraya kadar kredi verilebileceği belirtildi. Yapılan açıklamada ise “5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için aylık %1,71 faiz oranı ve bütçenize uygun geri ödeme seçenekleriyle 10 ay vadeli kredimizdir.” ifadeleri kullanıldı.

FAİZ ORANI VE GERİ ÖDEME 

Yapılan açıklamada 5 bin liraya kadar olan kredinin aylık yüzde 1,71 faiz oranı ile tahsis ücretli olarak kullanılabileceği belirtildi ve geri ödeme seçenekleri şöyle belirtildi:

Aylık eşit taksitli,

Artan taksitli,

Azalan taksitli,

3 ayda bir eşit taksitli,

Serbest ödemeli

BAŞVURU VE ÖRNEK ÖDEME 

Söz konusu kredi kampanyasına başvuru yapacak olan vatandaşlar işlemlerini sadece banka şubeleri üzerinden yapacaklardır. Ayrıca bu kredi kampanyasına ilişkin örnek ödeme şöyle oluyor:

5 bin lira kredi 10 ay vade ve yüzde 1,71 faiz oranı kapsamında tahsis ücreti 26,25 lira olurken aylık ödeme 558 lira oluyor. Ayrıca örnek ödeme açıklamaları şöyle oldu:

Yıllık maliyet oranı,faiz,tahsis ücreti ve vergileri kapsamaktadır.

Toplam maliyet oranları örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.

(*) Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 5.000 TL 10 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için 10 aylık sigorta primi 13,17 TL’ dir.

Halkbank, gerektiğinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.