EkonomiGündem

Milyonlarca emekliye resmen duyuru yapıldı: 10 bin TL hesaplara geçecek! Hemen başvuru yapın

Emeklileri ilgilendiren açıklama geldi. Milyonlarca emekliye resmen duyuruldu. Yapı Kredi Bankası tarafından emekli promosyon kampanyası açıklaması yapıldı. Emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan emeklilere 10 bin TL’ye kadar para verilecek.

Yapı Kredi Bankası, emekli promosyon kampanyası kapsamında maaşını taşıyanlara 7500 TL vereceğini duyurdu. Öte yandan emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’nda taşıyıp aynı zamanda emekli yakınlarına hesap açmasını sağlayanlara toplamda 10 bin TL verilecek. Yani, 10 emekli yakınının Yapı Kredi Bankası’nda hesap açmasını sağlayan emeklilere de 2500 TL ödenecek. Promosyon kampanyası kapsamında ise 7500 TL verilecek.

YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYON MİKTARI VE KAMPANYASI DETAYLARI;

Emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan müşterilere 7500 TL promosyon ödemesi yapılacak.

2 Ağustos 2022 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında SGK emekli aylığı üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerimiz 7.500 TL’ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabileceklerdir.

Yapı Kredi Bankası müşterileri SGK (SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) maaşı sahibi bir emekliye referans olarak kampanyaya katılabilirler.

10 EMEKLİ YAKININA REFERANS OLANA DA 2500 TL ÖDEME

Bir müşteri en fazla 10 kişiye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabilir. Yapı Kredi Bankası müşterileri referans oldukları kişilerden SGK ( SSK / Bağkur / Emekli Sandığı) emekli maaşını Yapı Kredi Bankası’na taşıyan her bir müşteri için 250 TL, toplamda en fazla 2.500 TL ödül kazanabilir.

Yapı Kredi Bankası’ndan son 6 ay içerisinde emekli maaşı almış kişiler kampanya kapsamında referans gösterilemez.

Yapı Kredi Bankası mevcut emekli maaş müşterisi olan veya Yapı Kredi Bankası’na emekli maaşını taşımak için başvurusu bulunan müşteriler kampanya kapsamında referans gösterilemez.

Tüm Yapı Kredi Bankası müşterileri, Emekli Referans Kampanyası kapsamında emekli yakınlarına referans olabilir.

Referans veren müşteri günde en fazla 5 kod oluşturabilir, referans veren müşterinin aktif ve/veya kullanılabilir durumda toplam 10 kodu olması durumunda yeni kod oluşturulmasına izin verilmez.

Emekli müşterilerin kendilerine iletilen kodu 10 gün içerisinde kullanması gerekmektedir, 10 gün içinde kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

Referans verilen emeklinin maaşının Yapı Kredi Bankası’na taşınması ve promosyon ödemesinin gerçekleşmesinin ardından referans veren Yapı Kredi Bankası müşterisinin kampanya ödüllendirmesi yapılır.