Gündem

Mide bulandıran olay! Üvey kızlarına cinsel istismarda bulundu

İğrenç olay! Bartın'da R.Ç. isimli şahıs, eşinin ilk evliliğinden olan 15 ve 13 yaşındaki kızlarına cinsel istismarda bulundu. Olay annenin şikayeti sonrasında ortaya çıktı. Gözaltına alınan R.Ç. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İğrenç olay! Bartın’da R.Ç. isimli şahıs, eşinin ilk evliliğinden olan 15 ve 13 yaşındaki kızlarına cinsel istismarda bulundu. Mide bulandıran olay annenin şikayeti sonrasında ortaya çıktı. Gözaltına alınan üvey baba R.Ç. “tecavüz, cinsel istismar ve aile yakınlarına kötü muamele” suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Amasra ilçesi kırsalında meydana gelen olayda, iddiaya göre 44 yaşındaki R.Ç. eşinin birinci evliliğinden olay biri 15, diğeri ise 13 yaşında olan üvey kızlarını taciz etti.

ANNE ŞİKAYET ETTİ

Olay annenin jandarmaya giderek durumu ihbar edip şikayetçi olmasıyla ortaya çıktı. İhbar sonrası jandarma ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alınan şüpheli R.Ç. işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edildi.

TUTUKLANDI

Cinsel istismara uğradığı iddia edilen kız çocukları da sağlık kontrolünün ardından adliyede psikolog eşliğinde ifadeye alındı. R.Ç. nöbetçi mahkeme tarafından “tecavüz, cinsel istismar ve aile yakınlarına kötü muamele” suçundan tutuklanarak Bartın Kapalı Cezaevine gönderildi.