GündemMagazin

MFÖ grubunun solisti Özkan Uğur sevenlerini korkuttu!

MFÖ grubunun üyelerinden Özkan Uğur hastane çıkışı basın mensuplarınca görüntülenince sevenlerini korkuttu. Ünlü müzisyen Amerikan Hastanesine gelerek rutin kontrollerini yaptırdı.  Özkan Uğur, sağlık durumunu soran muhabirlere “Hastalığımdan dolayı 6 ayda bir kontrole geliyorum. Her şey yolunda” açıklamasında bulundu.

“İNŞALLAH SAHNELERE GERİ DÖNECEĞİZ”

Temmuz ayı ile birlikte konserleri başlayacağı hatırlatılan Uğur, “İnşallah sahnelere geri döneceğiz. Seyircimizi çok özledik. Yakında kavuşacağız” diye konuştu.

MFÖ grubunun solistlerinden Özkan Uğur, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla, son raporlarının temiz çıktığını ve lenf kanserini yendiğini açıklamıştı.

Uğur, “Selamlar. Allah’a şükürler olsun raporlarım temiz çıktı. İkinci kez karşılaştığım bu maçtan da galip çıktım. Dualarınız, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda bu koronavirüs belasından da kurtuluruz. Yakında konserlerimizde görüşmek üzere herkese sağlıklı günler dilerim. Sevgilerle” ifadelerini kullanmıştı.