İzmir Haberleri

Meteoroloji’den İzmir’e uyarı! 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre yeni haftanın ilk günlerinde yağışlı hafta etkili olacak. Yağışlı hava yarından itibaren etkili olmak üzere başta Ankara, İzmir, Antalya'da etkili olacak. İşte Meteoroloji'den alınan 9 - 13 Mart Hava durumu raporu...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgilere göre yarından itibaren Ankara İzmir ve Antalya’da sağanak yağış etkili olacak.

GÖK GÜRÜLTÜLÜ SAĞANAK YAĞIŞ
Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan duyuruya göre, yarın ülkenin iç ve batı kesimlerinde hava parçalı ve çok bulutlu olacak. Kıyı Ege, Çanakkale, Denizli, Burdur, Antalya çevreleri ile Balıkesir’in batı kıyılarında yarın gök gürültülü sağanak bekleniyor.

Salı günü ise yağış Marmara ve Ege’nin tamamıyla, İç Anadolu, Karadeniz ve Akdeniz’in batısında kendini gösterecek. Yağışla beraber sıcaklıklarda da 6-7 derecelik düşüş olacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu genelinde güneş bolca görülüyor. Güneşli hava salı günü de etkisini gösterecek. Çarşamba ise Kars-Erzurum-Ardahan dolaylarında bulutlar biraz artacak.