Afyonkarahisar haberleriAydın HaberleriDenizli HaberleriGündemİzmir HaberleriManisa HaberleriMuğla HaberleriUşak Haberleri

Meteoroloji’den Ege’ye uyarı! İzmir, Manisa, Uşak, Afyonkarahisar ve Denizli dikkat!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 24 Şubat hava durumu raporu yayımlanarak önemli uyarılarda bulunuldu. Meteoroloji’nin değerlendirmelerine göre, Ege Bölgesi’nde İzmir geceden sonra Manisa, Uşak, Afyonkarahisar ve Denizli’nin az bulutlu olduğu öğrenildi.

METEOROLOJİ UYARDI
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, İstanbul, Kocaeli, Yalova ve Kastamonu’nun kuzey ilçeleri ve Sinop çevrelerinin yağmurlu, Ardahan çevreleri ile Artvin’in ve Rize’nin yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. İç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı ile birlikte Marmara ve iç bölgelerde pus, yer yer sis görülmesi bekleniyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun güneydoğusunda çığ oluşma tehlikesi bulunmaktadır.

EGE BÖLGESİ HAVA DURUMU
Az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerinin buzlanma ve don olayı ile beraber puslu, yer yer sisli geçeceği tahmin ediliyor.

A.KARAHİSAR °C, 13°C
Az bulutlu

DENİZLİ °C, 20°C
Az bulutlu

İZMİR °C, 18°C
Az bulutlu

MANİSA °C, 18°C
Az bulutlu

UŞAK °C, 17°C
Az bulutlu

AYDIN °C, 21°C
Az bulutlu ve açık