Gündem

Meteoroloji’den Ege’ye sis ve pus uyarısı! İzmir’de hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından hava durumu açıklaması yapıldı. Alınan verilere göre, Ege Bölgesi'ne sis ve pus uyarısı yapılırken, vatandaşlar uyarıldı. Öte yandan bazı bölgelerde de havanın sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından hava durumu hava durumu verileri resmi internet sitesinde yayımlandı. Meteoroloji’nin değerlendirmelerine göre, Ege Bölgesi’ne sis ve pus uyarısı yapılırken, vatandaşlar uyarıldı. Öte yandan bazı bölgelerde de havanın sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Yurdun kuzeydoğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Sinop çevrelerinin aralıklı sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Marmara, İç Ege ve İç Anadolu’nun batısı ile Batı Karadeniz’in iç kesimlerinde pus ve yer yer sis hadisesi bekleniyor.

EGE’YE SİS VE PUS UYARISI

Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

İZMİR °C, 20°C
Az bulutlu ve açık

KÜTAHYA °C, 15°C
Az bulutlu ve açık

MANİSA °C, 20°C
Az bulutlu ve açık

MUĞLA °C, 18°C
Az bulutlu ve açık

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu