Magazin

Meryem Uzerli yine yaptı yapacağını; öyle bir paylaşım yaptı ki, akıl alır gibi değil! Görenlerin dili tutuldu…

Bir süredir ekranlardan uzak olan Meryem Uzerli, son zamanlarda adından yine sıkça söz ettirir hale geldi. Bu sene bir film projesi ile seyircisinin karşısına yeniden çıkmayı planlayan Meryem Uzerli, Türkiye’deki reklam anlaşmalarını da hızlandırmış ve setlere verdiği uzun aranın ardından yeniden dönmüştü. Bu süre zarfında Instagram hesabını oldukça aktif kullanan ünlü oyuncudan dilleri tutturacak bir paylaşım geldi.

TÜKENMİŞLİK SENDROMUNU ATLATTI

Önce Show TV, ardından ise, Star TV ekranlarından yayınlanan Muhteşem Yüzyıl isimli dizi, yayınlandığı döneme adeta damgasını vurmuştu. Başrollerini Halit Ergenç ile Meryem Uzerli’nin paylaştığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde ikiliye Nebahat Çehre gibi pek çok usta isim eşlik etmişti. Dizinin finalini göremeyen Meryem Uzerli ise, son sezonda “tükenmişlik sendromu” isimli bir depresyon hastalığına yakalandığını öne sürmüş ve diziden ayrılarak yurt dışına yerleşmişti. Ünlü oyuncu zor günleri ardında bıraktı.

ALMANYA’DA YAŞIYOR

Türkiye’den ayrıldıktan sonra Almanya’nın Berlin kentine yerleşen Meryem Uzerli, evlendi. Mutlu bir evliliği olan Meryem Uzerli, bu evliliğinden iki kız çocuğu sahibi oldu. Kız çocuklarının doğumları nedeniyle setlere verdiği arayı uzatan Meryem Uzerli, nihayet setlere geri dönmek için hazır olduğunu son dönemlerde yaptığı reklam anlaşmaları ile seyircisine gösterdi.

MERYEM UZERLİ, ŞİMDİLERDE OLDUKÇA CÜRETKAR

Geçtiğimiz günlerde sütyensiz bir şekilde kamera karşısına geçen ünlü oyuncu Meryem Uzerli, göğüslerini bir yelpaze yardımı ile kapatmış ve iddialı pozları ile bir hayli sevilmişti. Bugün bir poz daha paylaşan Meryem Uzerli, bu kez yatak odasında objektifler karşısına geçti. Kameralara mayosu ile poz veren Meryem Uzerli, yatağına oturmuş bir şekilde topuklu ayakkabılarını giyerken, objektiflere yansıdı. Meryem Uzerli’nin bu iddialı halleri, sosyal medyada ise, büyük bir yankı uyandırdı.