Magazin

Merve Taşkın'ın küvet pozu olay oldu!

İnstagram hesbaından yaptığı her paylaşımda magazin gündemine oturan Merve Taşkın bakirelik ile ilgili son açıklamalarından sonra çok konuşulmuştu. Aylar önce Beşiktaş’ın yakışıklı kalecisi Loris Karius ile buluştuğunu iddia eden ve sonrasında futbolcu Emre Mor’un attığı mesajları ifşa ederek gündeme gelen Taşkın’ın İnstagram’a koyduğu son paylaşımı çok konuşuldu.

MİNİ ELBİSESİ İLE POZ VERDİ
Her paylaşımı ayrı olay olan Merve Taşkın, Instagram hesabından paylaştığı küvet pozuyla bir kez daha gündem oldu. Mini elbisesi ile küvette oturarak verdiği pozu takipçileri tarafından çok beğenildi.

Ünlü fenomen paylaşımın altına, ”uzun süre bakınca gözünüz bozuluyor” yorumunu yaptı. Taşkın’ın bu paylaşımına adeta binlerce beğeni ve yorum yağdı.

“ÖLENE KADAR BAKİREYİM”
Öte yandan, cesur pozlarıyla dikkatleri üzerine çeken Merve Taşkın, geçtiğimiz sene Instagram hesabından bir paylaşım yaparak “Artık bakire değilim, merakımdan yaptım.” demişti. Bu açıklamasıyla uzun süre adından söz ettiren Taşkın, geçen ay Instagram hesabından bir takipçisinin “Bakireliğini gerçekten kaybettin mi?” sorusuna, “Bakireyim. Yani bilimsel olarak bakireyim. İlk ilişkimden sonra kadın doğum uzmanına gitmiştim ve esnek olduğumu ve bunun çok nadir olduğunu, normal doğum yapana kadar bakire kalacağımı söyledi. Ölene kadar bakireyim yani” yanıtını vermişti.

Bir cevap yazın