Magazin

Merve Boluğur Şahan Gökbakar’a sosyal medyadan gönderme yaptı

Ünlü oyuncu Merve Boluğur'un yapıp sosyal medya hesabı İnstagram'dan paylaştığı puzzle çok konuşulmaz sosyal medyada gündem olmuştu. Ti'ye almak isteyen Şahan Gökbakar'a Merve Boluğur'dan sert cevap geldi. Merve Boluğur Şahan Gökbakar'a Berrak Tüzünataç ile balkonda öpüşme olayını hatırlatarak sert göndermede bulundu.

Ünlü yuncu Merve Boluğur karantinadayken yaptığı 40 parçalık puzzleyi sosyal medya hesabı İnstagram’dan paylaştı. Bunun üzerine sosyal medya kullanıcıları puzzle ile ti’ye almaya başladı.

“ATOM MU PARÇALIYORSUNUZ, AŞI MI BULDUNUZ?”

Bu durumu tiye alan sosyal medya kullanıcılarına Merve Boluğur, “Bebek misin? Deli misin? Bıdı bıdı… 10’luk puzzle yapacağım, eğleneceğim. Karantinada atom mu parçalıyorsunuz? Aşı mı buldunuz? Sevgiler” diyerek karşılık vermişti.

ŞAHAN GÖKBAKAR GÖNDERME YAPTI

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Merve Boluğur’a gönderme yaptı. Gökbakar, 40 parçalık puzzle yapıp sosyal medyadan “Bitti” diye paylaşan Merve Boluğur’u, 3 parçalık puzzle ile tiye aldı.

MERVE’DEN BALKONLU EV GÖNDERMESİ

Merve Boluğur, Şahan Gökbakar’ın kendisi hakkında yaptığı bu espriye balkonlu maket evi görseliyle yanıt verdi. Merve bu tercihiyle Şahan Gökbakar’ın bir döneme damga vuran magazin haberine de gönderme yaptı.

NE OLMUŞTU?

Şahan Gökbakar kariyerinin ilk yıllarında oyuncu Berrak Tüzünataç ile 14 Temmuz 2010 tarihinde Kabataş’taki bir evin terasında son derece samimi görüntüler sergilemiş ve ikilinin öpüşme görüntüleri yıllarca konuşulmuştu.

Merve Boluğur’un balkonlu ev hatırlatmasından sonra Şahan paylaşımını sildi ve sonrasında Merve Boluğur da balkon göndermesi yaptığı paylaşımı kaldırdı.