Politika

Meral Akşener yeniden genel başkan seçildi! Kaç oy aldı?

Bugün gerçekleştirilen İYİ Parti 2. Olağan Kurultayı’nda Meral Akşener yeniden Genel Başkan seçildi. Akşener tarafından yapılan teşekkür konuşmasında ise, “Yarından itibaren tekrar milletimizle bir arada olmaya birlikte olmaya, herkese hazır olduğumuzu göstermeye devam edeceğiz.”

İYİ Parti 2’nci Olağan Kurultayı’nda 1289 oy alan Meral Akşener yeniden partisinin genel başkanı seçildi. Teşekkür konuşması yapan Akşener, “Yarından itibaren tekrar milletimizle bir arada olmaya birlikte olmaya, herkese hazır olduğumuzu göstermeye devam edeceğiz.” Dedi.

Millet bizi çağırıyor

Akşener tarafından yapılan teşekkür konuşmasında, “Çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun. Güveniniz, desteğiniz, varlığınız için, direnciniz için teşekkür ediyorum. Bu ülkeye bağlılığınız, vatan severliğiniz için teşekkür ediyorum. Alparslan’la Mustafa Kemal Atatürk arasındaki bağı kurduğunuz için teşekkür ediyorum. Ve Allah beni sizleri önce kendi huzurunda sonra kullarının, milletimizin karşısında mahcup etmesin diyorum. Evet Millet bizi çağırıyor. Yarından itibaren tekrar milletimizle bir arada olmaya birlikte olmaya, herkese hazır olduğumuzu göstermeye devam edeceğiz. İyi ki varsınız. İyi ki İYİ Parti’yi milletimiz kurdu, iyi ki bugün buradayız.” İfadeleri kullanıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu