Türk Telekom 8 bin lira maaş ile çalışacak eleman alacak

Türk Telekom personel alımı için harekete geçti. Yeni bir ilan yayınlayan şirket 2019'da da aralıklı olarak eleman almaya devam edecek. Söz konusu ilana göre Türk Telekom'da çalışacak personele 8 bin TL'ye kadar maaş verileceği kaydedildi.

Memur Personel Alımı 08.04.2019, 14:59
Türk Telekom 8 bin lira maaş ile çalışacak eleman alacak

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi sitesinde yer alan açık iş ilanları bölümünde yayımlanan Türk Telekom personel alım ilanında 10 daimi işçi alımı yapılacağı ifade edildi. Pozisyonlara göre işe alınacak olan personellere 3 bin TL ile 8 bin TL arasında maaş verileceği ifade edildi.

En az lise mezunu olunması gerekiyor

Yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu olmaları gerekiyor. Bunun yanı sıra bu şartın dışında başka bir genel şart hakkında bilgi verilmedi.

Son başvuru tarihi 12 Nisan

Türk Telekom tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr web adresi üzerinden yapabilecek. Sözkonusu link üzerinden giriş yapıldığında adaylar, Türk Telekom yazıp ara butonuna basarak karşılarına çıkan iş ilanına başvuru yapabilecekler. Söz konusu ilana başvurular 12 Nisan'a kadar yapılabilecek.

Yorumlar (0)
17°
açık