TÜBİTAK KPSS Şartsız Kamu Pers

TÜBİTAK tarafından bir ilan yayımlandı ve yayımlanan ilanda farklı kadrolarda kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Bunun yanı sıra söz konusu ilanda KPSS şartının da aranmayacağı belirtildi.

Memur Personel Alımı 12.03.2019, 17:27
TÜBİTAK KPSS Şartsız Kamu Pers

TÜBİTAK tarafından bir ilan yayımlandı veaçıkta olan kadrolara kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca söz konusu ilanda KPSS şartının aranmayacağı da vurgulandı.

TÜBİTAK tarafından iki farklı ilan yayımlanarak TÜBİTAK BİLGEM İLTAREN 38 kişilik boş kadro ile Araştırmacı/Teknik ve Destek Personeli alımı yapıalcağı ifade edildi. Bunun yanı sıra TÜBİTAK BİLGEM YTE 23 kişilik boş kadro ile Geçici/Daimi proje kapsamında Araştırmacı alımı yapacak.

GENEL ŞARTLAR

TÜBİTAK tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecek. Buna göre adaylarda şu şartlar aranmaktadır:

"Kamu haklarından mahrum bulunmamak ve kamu hakları yasaklanmamış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir bulaşıcı hastalığı veya akıl rahatsızlığı bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Lisans düzeyinde mezun olmuş olmak ve belirtilen eğitim niteliklerini taşımak ve Yapılmış olan Çeşitli İngilizce sınavlarından ilanda belirtilen seviyede puan almış olmak"

BAŞVURU DETAYLARI

Söz konusu ilanlara başvurular 14 Mart'ta sona erecektir. Adaylar başvurularını "www.bilgem.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak sureti ile gerçekleştirebilirler. İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

TÜBİTAK BİLGEM İLTAREN 38 Personel Alım İlanı İçin TIKLAYIN.

TÜBİTAK BİLGEM YTE 23 Personel Alım İlanı İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (0)