PTT 55 bin personel alacak- Şartlar nelerdir?

Ptt 55 bin personel alacağını duyurdu!.. Ptt 55 bin personeli ne zaman alacak? Şartlar nelerdir? Kimler başvurabilir? İşte Tüm ayrıntılar bu haberde...

PTT 55 bin personel alacak- Şartlar nelerdir?

PTT 55 bin personel alımı başvuru tarihi ne zaman? PTT 55 bin personel alımı başvuru şartları ne? PTT 55 bin personel alımı ne zaman belirlenecek? Lise mezunları da başvuru yapabilecek mi? PTT 55 bin personel alımı KPSS şartı var mı? İşte PTT 55 bin personel alımı ile ilgili detaylar....

PTT Genel Müdürlüğü 5 bin personel alımının tamamlanmasının ardından istihdam edilmeyen adaylar yeni personel alımlarını araştırmaya başladılar..

PTT AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik yaptığı açıklamada 60 bin personel alımı daha yapılarak çalışan sayısının 100 bine çıkarılacağını belirtmişti.. 

PTT memur alımı ne zaman olacak?

PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik yaptığı açıklamalarında "Hep birlikte önümüzdeki süreç içerisinde 40 bin kişi olan çalışanımızı Cumhuriyetimizin 100. yılında 100 bin kişiye çıkaracağız. Nasıl 40 bin kişilik çalışanımızı 100 bin kişiye çıkarıyorsak ekonomimizi de aynı şekilde büyüteceğiz." ifadelerine yer vermişti. Bu açıklamalar kapsamında PTT 55 bin personel alımının 5 yıl içinde tamamlanması beklenmektedir. Ancak personel alımlarının ne kadar süre ile yayımlanacağı hakkında resmi bir açıklama bulunmuyor..

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 01:40
YORUM EKLE