Mersin Büyükşehir Belediyesi 04 ile 06 Ekim arasında önlisans ve lisans mezunu 8 büro personeli alımı yapacağını bildirdi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden en geç 6 Ekim 2019 tarihine kadar önlisans ve lisans mezunu toplamda 8 büro personeli alımı yapacağını duyurdu. Alınacak personeller Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin kadrolu personeli olarak istihdam edileceklerdir. Peki Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvuru şartları nelerdir?

Memur Personel Alımı 04.10.2019, 23:12
Mersin Büyükşehir Belediyesi 04 ile 06 Ekim arasında önlisans ve lisans mezunu 8 büro personeli alımı yapacağını bildirdi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Bilim Ulaştırma Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, Türkiye İş Kurumu'nun (İŞKUR) ‘’Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanları’’ kategorisinde yeni bir alım ilanı yayınladı. İlanına göre Mersin Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde kadrolu olarak istihdam etmek üzere toplamda 8 büro personeli alımı yapılacağı belirtildi. Belediyenin büro personeli kadrosuna başvuru yapmak isteyen adaylar en geç 06 Ekim 2019 tarihine kadar belediyenin resmi internet sayfası olan www.mersinbuyuksehiras.com.tr sayfasından başvuru yapmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Önlisans mezunu olmak, Lisans mezunu olmak,

Office programlarını iyi derecede kullanabilmek

Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek

Diksiyonu düzgün olmak.

Kurum adı; Mersin Büyükşehir Kültür Sanat Bilim Ulaştırma Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi

Kurum adresi, Portakal Mahallesi 80023 Sokak No: 2 AA Toroslar Mersin

Resmi ilan için tıklayınız

Yorumlar (0)