İŞKUR tarafından 01-20 Ekim arası vasıflı vasıfsız 11 Bin işçi alımı ve 1.800 Temizlik personeli alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu tarafından 01 Ekim ile 20 Ekim 2019 tarihleri arasında Türkiye genelinde vasıflı ve vasıfsız olmak üzere toplamda 11 Bin işçi alımı ve 1.800 Temizlik personeli alımı yapılacak! Beden işçisi ve temizlik personel alımları başta İstanbul ve İzmir olmak üzere 68 ilimizden yapılacaktır. Başvurular İŞKUR’un e-şube üzerinden yapılacak olup haber içeriğinde, yayınlanan iş ilanları ile ilgili linkler verilmiştir.

Memur Personel Alımı 01.10.2019, 20:33 01.10.2019, 20:52
İŞKUR tarafından 01-20 Ekim arası vasıflı vasıfsız 11 Bin işçi alımı ve 1.800 Temizlik personeli alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 01 Ekim 2019 itibari ile 2 bin 697 vasıflı ve vasıfsız işçi alımı ile ve 747 temizlik ile ilgili olmak üzere toplamda 3 bin 444 yeni iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlara göre 3 binden fazla firma ve kurumsal şirketler Türkiye genelinde 11 Bin işçi alımı ve 1.800 Temizlik personeli alımı yapacak. Başvurular İŞKUR sayfasından online olarak, bugünden itibaren başlamış olup, 20 Ekim 2019 tarihine kadar devam edecektir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Aşağıda, Türkiye’de çeşitli illerde bulunan kamu ve özel şirketlerin, İŞKUR’un resmî web sayfası üzerinden yayınladığı iş ilanlarına ait linkler bulunmaktadır. Belirtilen linkleri tıklayarak, beden işçisi alım ilanlarına ve temizlik personeli alım ilanlarına ulaşabilir ve yine bu sayfa üzerinden, İŞKUR şubelerine şahsen gitmek zorunda olmadan, e-devlet şifrenizle giriş yaparak anında iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için İŞKUR’a kayıtlı olmuş olmanız yeterlidir. Eğer İŞKUR’a kayıtlı değilseniz aşağıda ki bilgilendirmemizden faydalanabilirsiniz.

HANGİ ŞEHİRLERDE PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Alımlar başta İstanbul, İzmir, Antalya, Konya, Tekirdağ, Adana, Samsun, Bursa olmak üzere toplamda 68 ilimizde alımlar yapılacaktır. İlan içeriğinde verilen linkleri tıkladığınızda, açılan sayfadan hangi illerde alım yapılacağı belirtilmiştir.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Adayların tüm ilanlara başvuruda bulunabilmesi için, öncelikli olarak aşağıda belirtilen genel başvuru şartlarına uygun olmaları gerekmektedirler.

1 – T.C vatandaşı olmak,

2 – Herhangi bir kurumdan emekli olmamış olmak veya emekli olmaya hak kazanmamış olmak,

3 – Kamu haklarından mahrum olmamak,

4 – İŞKUR’da işsiz kaydı bulunmak,

5 – Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı herhangi bir suçtan hüküm almamış olmak,

6 – 18 yaşını doldurmuş olmak,

İşçi alım ilanlarını görüntüleyebilmek için burayı tıklayınız

Temizlik personeli alım ilanlarını görüntüleyebilmek için burayı tıklayınız

Yorumlar (0)