İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Polis ve Bekçi açıklaması! Polis ve Bekçi alımları ne zaman yapılacak? | Polis ve Bekçi alımı için şartlar neler?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Yenikapı Miting Alanı'nda "Trafik Motosikletleri Teslim Töreni"ne katılarak çeşitli açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu açıklamalarında polis ve bekçi alımları hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Polis ve Bekçi açıklaması! Polis ve Bekçi alımları ne zaman yapılacak? | Polis ve Bekçi alımı için şartlar neler?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yenikapı Miting Alanı'nda "Trafik Motosikletleri Teslim Töreni"nde önemli açıklamalarda bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Hedefimiz İstanbul’da şehir içi trafiği belediye ile zabıtalarımızla eş güdüm içinde ilk başta yürütmek daha sonra da onlara devretmektir” ifadelerini kullandı.

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU'NUN AÇIKLAMALARI

"Önümüzdeki günlerde toplam 6600 personel daha emniyet teşkilatımıza Aralık’ın yarısından sonra katılacak. İnşallah bunun 1500 tanesini tekrar trafiğe vereceğiz.

Özellikle İstanbul’a 400-500 şehir için trafik polisi nakledeceğiz.

1200 üzerindeki bekçi İstanbul’da görevlendirilmek üzere belirlendi. İnşallah Şubat’ın sonunda var olan 2800 bekçimize ek olarak İstanbul’da 1200 bekçimiz daha 4000 bekçi göreve başlamış olacak.

Hedefimiz İstanbul’da şehir içi trafiği belediye ile zabıtalarımızla eş güdüm içinde ilk başta yürütmek daha sonra da onlara devretmektir. Bunu sağlarsak bir başka değişimin altına imza atmış olacağız." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 14:05
YORUM EKLE