Emlak Bankası Personel Alımı Yapıyor

Türkiye Emlak Katılım Bankası tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda farklı kadrolarda personel alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca tecrübe şartının da aranmayacağı vurgulandı.

Memur Personel Alımı 11.03.2019, 17:22
Emlak Bankası Personel Alımı Yapıyor

Türkiye Emlak Katılım bankası tarafından bir ilan yayımlandı ve farklı kadrolarda kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi.

Bankanın Türkiye genelindeki personel eksikliğini gidermek için yeni mezun olan tecrübe şartı bulunmadan, genel yetenek sınavı, mülakat, yabancı dil sınavı ve kişisel yetkinlik envanteri kriterlerine göre alımlar yapılacak.

Başvuru yapacak olan adaylar başvurularını birim ve şubeyi belirten ön yazı şeklinde oluşturmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra ilanda tecrübe şartının aranmayacağı ifade edildi. Konu ile ilgili olarak başvuru yapan adayların genel yetenek sınavına ve kişisel yetkinlik envanteri uygulaması ile sözlü sınava tabi tutulacakları belirtilmektedir.

İlana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvurularının kabul edilmeyeceği belirtildi.

Eğitim düzeyinde Üniversitelerin İİBF, Mühendislik bölümlerinden dört yıllık lisans mezunu olan, analitik düşünmeye sahip, erkek adayların askerliğini tamamlamış, muaf yada 2 yıl tecil ettirmiş, yaş şartında ise en fazla 28 yaşını aşmamış adaylar istihdam edilecek.

Bankanın kariyer sistemi üzerinden yapılan açıklamada genel başvuru niteliğindeki başvurular için bankanın kadrolarında ihtiyaç bulunan açık pozisyonlar için gerekli ihtiyaç bulunması halinde iletişime geçileceği belirtildi.

İlana erişmek için: https://bit.ly/2DsUPma

Yorumlar (0)