Akbank tecrübesiz personel alacağını duyurdu. Başvuru nasıl yapılır?

Akbank tarafından yeni bir ilan yayımlandı. Akbank tecrübesiz gişe yetkilisi alımı yapacağını duyurdu. Personel alımlarının sadece İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu yakasında bulunan şubeler için geçerli olacağını ve yeni üniversite mezunu olan adayların başvuru yapabileceği belirtildi.

Memur Personel Alımı 14.04.2019, 14:17 14.04.2019, 14:36
Akbank tecrübesiz personel alacağını duyurdu. Başvuru nasıl yapılır?

Akbank tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda Akbank'ın tecrübesiz gişe yetkilisi alımı yapacağı ifade edildi. Söz konusu personel alımları İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu yakasında bulunan şubeler için geçerli olup Yeni üniversite mezunu olan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Akbank atrafından yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları geçersiz olacaktır. Buna göre adayların şı şartlara haiz olmaları gerekmektedir:

"İstanbul Anadolu veya Acrupa yakasında ikamet ediyor olmak, Lisans mezunu olmak, Müşteri odaklı ve kalite odaklı olmak, Takım çalışmasına uygun olmak, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak, Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi olmak, Akbanka tarafından yapılan son 6 ay içerisindeki işe alım sınavına katılmamış olmak, daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak"

6 Mayıs son gün

İlana başvuru yapacak olana daylar başvurularını 6 Mayıs'a kadar yapabileceklerdir. Adaylar bu tarihe kadar "https://kariyer.akbank.com/Position/Preview/250?AspxAutoDetectCookieSupport=1" web adresi aracılığı ile başvurularını yapacaklardır.

Yorumlar (0)