2019 Almanya işçi alımı ne zaman nerede yapılacak? - Türkiye'den personel alımı başvuru şartları ve maaşlar

Almanya’da havalimanlarında çalıştırılmak üzere farklı meslek gruplarından 10 bin yeni personel alınacağı duyuruldu. 2019 Almanya işçi alımı yeniden başladı. Almanya Türkiye'den personel alımı başvuru şartları neler? Almanya işçi alımı başvuruları ne zaman? İşçi - Personel alımlarıyla ilgili bütün detaylar haberimizde…

Memur Personel Alımı 10.02.2019, 23:00 10.02.2019, 23:03
2019 Almanya işçi alımı ne zaman nerede yapılacak? - Türkiye'den personel alımı başvuru şartları ve maaşlar

Almanya’da havalimanlarında çalıştırılmak üzere farklı meslek gruplarından 10 bin yeni personel alınacağı duyuruldu. 2019 Almanya işçi alımı yeniden başladı. Almanya personel alımı başvuru şartları neler? Almanya işçi alımı başvuruları ne zaman? Konuyla ilgili bütün detaylar haberimizde…

OBM Türkiye şirketi, Almanya işçi alımının yeniden başladığını duyurdu. Almanya’da havalimanlarında istihdam edilmek üzere en az 3 bin euro maaşla çalışacak farklı meslek gruplarından 10 bin personel alımı yapılacak. Vatandaşlar Almanya işçi alımı başvuruları nasıl yapılacak? Sorusunun yanıtını merak ediyor.

Yoğun talep nedeniyle başvuru sitesinin kapatılmasının ardından OBM Türkiye firması Almanya işçi alımı hakkında yeni bir açıklama daha yaparak başvuruların yeniden başladığını duyurdu.

ALMANYA İŞÇİ ALIMI 2019

OBM Türkiye firmasının yetkili bir ismi tarafından şu açıklamalar yapıldı: "Havalimanlarında çalışacak arkadaşlar, OBM firması 17 yıldır Almanya'da faaliyet gösteriyor. Türkiye'de de İstanbul ve Antalya'da hizmetlerimize devam ediyoruz. Almanya'nın değişik eyaletlerinde kendi bünyemizde çalıştırılmak üzere personel arayışımız hala devam ediyor. Biz başvurularımızı nasıl yapabiliriz derseniz, www.obm-turkiye.com adresinden başvuru formu ile yapabiliyorsunuz. Başvuru aşamasında ne lazım_ Tabiki hangi alana başvuru yapıyorsak onunla ilgili bir diploma, ona ait sertifika ve sağlık raporuna ihtiyacınız olacak. Başvurunuz onaylandıktan sonra bir iş sözleşmesi yapıyoruz. Almanya'da 2 kişilik odalarda kalıyorsunuz. Kaldığınız yerden çalıştığınız yere servisiniz bulunmaktadır. Yemek ücretleri size ait. Almanya'da maaşlar saat ücreti olarak ödeniyor. Biz sizden başvuru için hiçbir ücret talep etmiyoruz. Bizim ismimizi kullanarak sizden ücret talep edenler olursa onlara da itibar etmeyiniz."

ALMANYA İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Başvurularınızı "https://www.obm-turkiye.com/" web adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar (0)
28°
açık