2018 Türk Telekom personel alımı detayları! Kadro sayıları ve başvuru şartları belli oldu

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla ilan yayımlayan Türk Telekom firması personel alımları yapıyor. Söz konusu yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel şartlar ve özel şartlara yönelik olarak merak edilen tüm detaylar haberimizde...

2018 Türk Telekom personel alımı detayları! Kadro sayıları ve başvuru şartları belli oldu

Türk Telekom firması 21 farklı kadroda personel alımları gerçekleştiriyor.

İŞKUR üzerinden ilana çıkan Türk Telekom yayımlamış olduğu ilanda adaylardan özel ve genel başvuru şartları talep ediyor.

PEKİ HANGİ KADRODA PERSONEL ALIMLARI YAPILIYOR?

Türk Telekom firmasınca yayımlanan ilanlar kapsamında alım yapılacak olan personel kadroları ise şu şekilde;

Bilgisayar donanım, Bilgisayar programcısı, Bilgisayar teknolojisi ve programcılığı, Bilişim yönetim, Elektrik, Elektrik elektronik, Elektronik, Elektronik haberleşme, Elektronik teknolojisi, Elektrik enerji üretim,iletim ve dağıtım, Endüstriyel elektronik, Endüstriyel otomasyon, Ev cihazları teknolojisi, Haberleşme, Haberleşme teknolojisi, İklimlendirme soğutma, İnternet ağ teknolojileri, Kontrol sistemleri teknolojisi, Mekatronik, Teknik elektrik ve Telekominikasyon" olarak duyuruldu.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Alımlarda adayların kendi alanlarından ilgili kadrolara alınacağı ifade edildi.

Alımların önlisans mezunu adaylar arasından tamamlanacağı belirtildi.

Ayrıca adayların 35 yaşını aşmamış olması talep edilirken sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanabilmekte genel şartlar arasında yer alıyor.

Erkek adayların ise askerlik hizmetini tamamlamış olması zorunlu.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

Türk Telekom işbaşı eğitim programı kapsamında personel alımları yapacağı için başvuruların CV doldurularak "asli.han@iskur.gov.tr adresine" gönderilmesi gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 10:54
YORUM EKLE