Genel

Meksika'da 6 yaşındaki çocuğa tecavüz ederek öldürdü! Köylüler o adamı diri diri yaktı

Meksika’da korkunç bir olay yaşandı. Jarid Cinco Diaz isimli 6 yaşındaki kız çocuğu 9 Ocak’ta kaybolmuştu. 6 yaşındaki çocuğun cesedi Chiapas eyaletindeki bir yolun kenarında köylüler tarafından bulundu.

DİRİ DİRİ YAKTILAR
Vahşi şekilde öldürülmeden önce tecavüze uğradığı ortaya çıkan kız çocuğunu gören öfkeli köylüler, kız çocuğuna tecavüz edip öldürmekle suçlanan Alfredo Roblero isimli erkeği bir direğe bağladı. Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde, köylülerin Alfredo Roblero’yu dövüp işkence ettiği yer alıyor. Yumruklar ve tekmelerle dövülen adam daha sonra yere yatırılıyor ve işkence devam ediyor.

ÖFKELİ KALABALIĞI DURDURAMADILAR
Son olarak ise, bir evin önünde üstüne benzin dökülerek yakılıyor. Çığlıklar atarak yerde yuvarlanan Roblero dakikalar içinde ölürken, çevrede toplanan köylüler olayı izledi. Bazılarının ise cep telefonlarıyla suçlanan erkeğin canlı canlı yakılmasını kaydettiği görüldü. Meksika polisi olay yerine ulaştığında Alfredo Roblero çoktan ölmüştü, çevrede ise hiç şüpheli yoktu. Yerel medyaya konuşan Jarid isimli kızın teyzesi, suçlanan Roblero’yu polise teslim etmek istediklerini ancak öfkeli kalabalığı durduramadıklarını söyledi.

Bir cevap yazın