Magazin

Mehmet Ali Erbil’den hayranlarına haber var!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil  kaçış sendromu yüzünden uzun süre hastanede tedavi görüyordu. Bir süre önce hastaneden tedavi olan Mehmet Ali Erbil Tolga Yüce'nin canlı yayınına katılarak hayranlarına seslendi. Tedavisine evde devam eden Erbil "Evde kalın" çağrısında bulundu.

Evinin banyosunda düşen ve kaçış sendromu nükseden ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, hastanede 235 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra taburcu olmuştu.

“BEN EVDEYİM SİZ DE EVDE KALIN”

Uzun süredir kaçış sendromu hastalığıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil, aylar sonra ilk kez dostu Tolga Yüce’nin Instagram’daki Tek Hece adlı programın konuğu oldu. Canlı yayında konuşan Erbil, “Ben evdeyim, siz de evde kalın. İyiyim çok şükür” diyerek hayranlarına seslendi.

“KENDİME GELMEME ÇOK AZ KALDI”

Erbil, sokağa çıkma yasağından haberi olmadığını da söyledi. Her geçen gün biraz daha iyi olduğunu ifade eden Erbil, “Kendime gelmeme çok az kaldı. Evde tedavim devam ediyor. Güzel günler gelecek. Sevenlerimden evde kalmalarını istiyorum. Ben evde kalıyorum sizde evde kalın” şeklinde konuştu.Yakın dostu sanatçı Ercan Avşar ve Ümit Okur’un da yayını izlediğini gören Erbil, arkadaşlarına takılarak “Aman hiç eksik kalmayın. Bunları yayına alma” diyerek sevenlerini güldürdü.