Magazin

Mehmet Ali Erbil'in hastaneye ödediği aylık miktar belli oldu!

TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım programının sunucularından biri olan SeraySever ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in artık sigortasının işlemediğini ve ayda hastaneye 100-150 bin lira para ödediğini açıkladı.

KAÇIŞ SENDROMU YAŞIYOR
Yıllardır mücadele ettiği kaçış sendromu rahatsızlığıyla aylarca yoğun bakımda yatan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz hafta yeniden hastaneye kaldırılmıştı. Kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil’in yoğun bakımdan normal odaya geçtiği bilgisi verilen ünlü şovmenin hastane masraflarının artık sigortasının karşılamadığı iddia edildi.

TOPARLADI
Hayranları tarafından sağlık durumu merak edilen Mehmet Ali Erbil’in TV8’de yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ programında sağlık durumuyla ilgili yeni bilgiler verildi. Ünlü sunucu Seray Sever, “Geçen hafta ziyarete gittim. 2-3 gün hiç yemek yiyememiş. Ben gittiğimde hapur hupur yemek yiyordu. ‘Şimdi döner gelecek’ diyordu, toparlamıştı. Bu arada artık sigortası da işlemiyor, sigortası bir önceki hastalığında geçerliymiş. Ayda 100-150 bin TL ödüyor hastaneye” dedi.

YOĞUN BAKIMDAN ÇIKTI
Erbil’in kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil ise yoğun bakımdan normal odaya çıkarılan Erbil’in sağlık durumu hakkında “Ağabeyimin fizik tedavisi devam ediyor. Diğer rehabilitasyon tedavilerinin yapılması adına hastanedeki odasına alındı. Yoğun bakımdan çıkmış olmasına rağmen hastaneden ne zaman taburcu olacağı konusunda şimdilik bir şey söyleyemem. Sezin de babasına yakın olabilmek adına doğumu onun yattığı hastanede yapacak. Sezin böylelikle torunu ile dedesini bir araya getirebilecek” diyerek bilgi vermişti.

Bir cevap yazın