Magazin

Meghan Markle bebeğiyle ilk pozunu verdi! Bir detay görenleri şaşırttı

ADI HENÜZ BİLİNMİYOR

Meghan Markle ve Prens Harry’nin 6 Mayıs Pazartesi günü dünyaya gelen bebeğinin ilk fotoğrafı paylaşıldı. İngiltere tahtının 7. varisi olan erkek bebeğin adı henüz bilinmiyor.

“DÜNYANIN EN İYİ İKİ ERKEĞİNE SAHİBİM”

Basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Meghan Markle, “Büyülü ve çok harika. “
Son birkaç gündür rüyada gibiyim. Dünyanın en iyi iki erkeğine sahibim, dolayısıyla çok mutluyum” dedi. Markle, bebeğinin çok uslu olduğunu da sözlerine ekledi.

“BUGÜN KRALİÇE II. ELIZABETH İLE TANIŞACAK”

“Ebeveyn olmak harika” diyen Prens Harry de “Sadece iki üç gün oldu, küçük bebeğimize sahip olduğumuz için çok heyecanlıyız” ifadesini kullandı .Kraliyet çifti, bebeklerini bugün Kraliçe II. Elizabeth’le tanıştıracaklarını belirtti. Meghan Markle, annesinin de yanında olduğunu söyledi.

HEM İNGİLİZ HEM ABD VATANDAŞI!

Tahtın yedinci sıradaki varisi, anne Meghan Markle’nin ABD vatandaşı olması nedeniyle hem İngiliz hem de ABD vatandaşlığı alan ilk kraliyet üyesi oldu

MEGHAN MARKLE’IN KARNI BASININ İLGİ ODAĞI OLDU

Bu arada hamileliği sırasında bile çok fazla kilo almayan Markle’ın karnının şişkinliğinin henüz inmediği de görüldü. Doğumun üzerinden 2 gün geçmesine karşın hala hamile gibi gözüken çiçeği burnunda anne basının ilgi odağı oldu. Birçok kişi yıllar önce ilk doğumundan sonra aynı nedende uzun süre konuşulan, ailenin diğer gelini Kate Middleton’ı hatırladı. İlk bebeği Prens George’u dünyaya getirdikten sonra kameralar karşısına çıktığında Middleton’ın karnının şişkinliği de dikkat çekmiş “anne karnı” diye tanımlanan bu ayrıntı uzun süre konuşulmuştu. 

Bir cevap yazın