GündemMagazin

Megastar Tarkan’dan kötü haber: Sosyal medya üzerinden duyuruldu!

Megastar Tarkan’dan kötü haber geldi. Megastar Tarkan sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden 10 gün önce koronavirüse yakalandığını duyurdu. Koronavise yakalanan Tarkan sağlık durumu ile ilgili açıklamada bulundu.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Koronavirüsün Türkiye’ye gelmesinin ardından ailesiyle Almanya’ya giden ve aylardır orada yaşayan Tarkan, koronavirüse yakalandı. Şarkıcı, haberi de Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

5,1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından bir fotoğrafını paylaşan Tarkan, “10 gün kadar önce PCR testim pozitif çıktı. Çok dikkat etmeme rağmen yakalandım ben de bu virüse. Ama merak etmeyin, çok hafif semptomlarla atlattım ve şimdi gayet iyiyim. Aşıyla ilgili olumlu, olumsuz çok şey söyleniyor, yazılıyor, çiziliyor ve ben de neye inanacağımı şaşırıyorum bazen ama bu virüse yakalandığımda ‘iyi ki aşılıyım’ diye düşündüm hep. Çünkü biliyor ve görüyorum ki aşı olmayanlar çok daha ağır atlatıyor Kovid’i. Aman kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın canlarım. Sizi seviyorum” dedi.