Ekonomi

Mayıs ayı sıfır araç kampanyaları başladı: Opel, Nissan ve Hyundai yüzde 1’in altında faiz oranı ile araç satacak!

Nissan, Opel ve Hyundai sıfır araç satın almak isteyen vatandaşlar için mayıs ayına özel düzenlemiş oldukları kredi kampanyalarının detaylarını paylaştı.

Nissan Mayıs Ayı Sıfır Araç Kampanyası

Hem ülkemizde hem de diğer dünya ülkelerinde sürücüler tarafından sıklık ile tercih edilen otomobil markalarından birisi olan Nissan, araç fiyatlarının giderek yüksek seviyelere ulaştığı şu günlerde, mayıs ayı kampanyasını duyurdu. Nissan’ın sıfır araç kampanyası büyük ilgi görmeyi başardı.

Nissan tarafından duyurulmuş olan mayıs ayı sıfır araç kampanyasına göre 2022 model Qashqai’nin 24 ay vade ve yüzde 0,49 faiz oranı karşılığında satın alınabileceği bilgisi kaydedildi. Firma söz konusu kredi kampanyasının üst limitini 200 bin TL olarak belirledi ve Micra ile Juke modellerinin de bu kredi aracılığı ile satın alınabileceğini ifade etti.

Opel Mayıs Ayı Sıfır Araç Kampanyası

Sürücüler tarafından sıklık ile tercih edilen bir diğer otomobil markası olan Opel de yeni aya özel sıfır araç kredisi kampanyası başlattığını duyurdu. Opel tarafından yapılan açıklama göre Mokka modelini satın almak isteyen vatandaşlara, yüzde 0 faiz ve 12 ay azami vade karşılığında alım fırsatı sunulacak. Firma, ilgili kredi kampanyasının üst limitini 100 bin TL olarak duyururken öğretmen, polis, sağlık çalışan gibi meslek gruplarının ek indirimlerde faydalanabileceklerini belirtti.

Hyundai Mayıs Ayı Sıfır Araç Kampanyası

Hyundai de yeni aya özel kredi kampanyaları düzenlediğini açıkladı. Otomobil markası tarafından yapılan açıklamalara göre söz konusu kredi kampanyalarının i20 ve i10 modelleri için ayrı ayrı düzenlendiği bilgisi kaydedildi.

Hyundai i10 modeli için düzenlemiş olduğu araç kampanyasında, müşterilerine 6 ay ödeme ertelemeli taşıt kredisi hizmeti sunacağını açıkladı. i20 modeli için de kampanya detaylarını paylaşan firma isteyenlere 31 bin 300 TL’lik indirim, isteyenlere ise yüzde 0,99 faiz ve 12 vade karşılığında 55 bin TL’lik kredi hizmeti sunacağını bildirdi.