Ekonomi

Mayıs ayı müjdesi: PEUGEOT 31 Mayıs tarihine kadar kampanya uygulanacak!

PEUGEOT Mayıs ayı sıfır araç kampanyasını duyurdu. Araç şirketi tarafından yapılan açıklamada, 189.000 TL’den başlayan fiyatlar ve dizel otomatik seçeneğiyle Yeni PEUGEOT 208 modelin satışı yapılacağı belirtildi. Ayrıca 31 Mayıs 2021 tarihine kadar aylık %1,09 kampanya faiz avantajı tanınacağı bildirildi.

Sıfır araba satın almak isteyenlere güzel haberler geliyor. Peugeot kapanma sonrasında araç satın almak isteyenler için kredi kampanyasını duyurdu. Konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, 31 Mayıs 2021 tarihine kadar kampanyanın devam edeceği bildirildi.

Peugeout kampanya açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

31/05/2021 tarihine kadar yetkili satıcılarımızda, Kredi Koruma Sigortası ve PSA Kasko alan gerçek kişilere ve tüzel kişilere uygulanacak aylık %1,09 kampanya faiz avantajı, perakende kanalından yapılacak araç alımlarının konu olduğu 36.000 TL 12 ay vadeli PSA Finans Kredilerinde geçerlidir. Örnek ödeme planına tahsis ücreti, vergiler ve masraflar dahil edilmiş olup, Kredi Koruma Sigortası ve PSA Kasko dahil edilmemiştir. PSA Finans’ın finansal çözümleri TEB Finansman A.Ş. tarafından sunulmakta olup kredilendirme şartları TEB Finansman A.Ş. tarafından belirlenmektedir. Kredi Koruma Sigortası çözümleri BNP Paribas Cardif Hayat Sigorta A.Ş tarafından ve PSA Kasko ürünü Aksigorta A.Ş. ve Groupama Sigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır. Peugeot 208 GT 1.2 Puretech 130hp EAT8, Peugeot 208 ALLURE 1.5 BlueHDi 130hp EAT8 ve Peugeot 208 ALLURE Selection 1.2 Puretech 130hp EAT8 versiyonları kampanyaya dahil değildir. Tüm kampanyalar, kampanyaya katılan Peugeot Yetkili Satıcıları’nda geçerli olup stoklarla sınırlıdır. İlandaki araç Türkiye ürün gamı ile farklılık gösterebilir.