GündemMagazin

Masumlar Apartmanı sezon finaliyle sosyal medyayı salladı!

TRT1 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Tansel Öngel’in yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisi dün hüzünlü bir şekilde seyircilerine sezon finali için veda etti.

Masumlar Apartmanı 37. bölümle sezon finali yaparken dizinin final sahnesi seyirciyi üzdü. Sosyal medyada sezon finali sahnesi gündeme oturdu.

İNCİ HAN’A VEDA ETTİ

Masumlar Apartmanı son bölümde İnci, Han’ın Naci’ye yaptıklarını öğrendikten sonra onu terk etti. Ancak Naci ve Safiye’nin anlattıklarından etkilenen İnci, Han’a geri dönmeye karar verdi.

O anlarda ise Han, İnci’nin kaldığı otele doğru gitmeye başladı. Ancak hamile olduğu da ortaya çıkan İnci kullandığı araçla bir kamyona çarparak kaza yaptı. Kazayı gören Han ise arabadan indiğinde İnci’yi yerde ağır yaralı halde buldu. İnci ise son nefesini Han’ın kollarında verdi. Böylece İnci’yi canlandıran Farah Zeynep Abdullah diziden ayrıldı.

İNCİ’NİN ÖLÜMÜ HAN’I AKIL HASTANESİNE YATIRDI

Dizinin final sahnesinde ise İnci’nin ölümünün ardından ise iyice dağılan Han’ın akıl hastanesine yatırıldığı görüldü. Han’ın çocukluğuna döndüğü ve hayali karakterle konuştuğu da görülürken, kardeşleri Safiye ve Gülben ise Han’ı akıl hastanesinde ziyaret etti.