Magazin

Masumlar Apartmanı oyuncuları bölüm başı ne kadar alıyor? Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah…

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına geçen Masumlar Apartmanı dizi oyuncuları başarılı performanslarıyla dikkat çekiyor. Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Ezgi Mola’nın paylaştığı dizide oyuncuların bölüm başı ne kadar ücret aldığı da merak ediliyor.

Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Ezgi Mola, Gizem Katmer, Emir Özden, Uğur Uzunel ve Tansel Öngel gibi birçok oyuncunun yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisi bu sefer oyuncuların aldığı ücretlerle gündeme geldi.

Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan oyuncuların performansları bir yana oyuncuların bölüm başına kazandığı ücretler de seyirci tarafından oldukça fazla merak ediliyor.

İşte Masumlar Apartmanı oyuncularının kazandığı paralar…

Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Ezgi Mola bölüm başına 90.000 TL, Merve Dizdar 88.000 TL, Farah Zeynep Abdullah 85.000 TL, Birkan Sokullu 85.000 TL, Gizem Katmer 30.000 TL, Emir Özden 25.000 TL, Uğur Uzunel 25.000 TL ve Tansel Öngel 40.000 TL kazanıyor.

Yapımcı ya da oyunculardan kazandıkları miktarlarla ilgili herhangi bir açıklama yapılmamıştır.