Kültür Sanat

Masumlar Apartmanı 6. bölüm fragmanı yayınlandı! Dizinin 6. bölümünde neler olacak?

Yayınlanan 5. bölümünün ardından, Masumlar Apartmanı'nın 6. bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki dizinin 6. bölümünde neler olacak?

Masumlar Apartmanı 5.bölümüyle ekrana geldi. Salı akşamları yayınlanan dizinin son bölümüne Han ve İnci’nin evliliği damga vurmuştu. 5. Bölümün hemen arkasından, Masumlar Apartmanı 6.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Masumlar Apartmanı son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı…

Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanındaki gerçek hayat hikayelerinden esinlenerek hazırlanan Masumlar Apartmanı 6.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Safiye ve su için gelen görevli arasında yaşanan diyalog fragmanda yer aldı. Peki Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu?

MASUMLAR APARTMANI 5.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Memduh’la yaşadığı kavga sonrası Han’dan destek bekleyen Safiye hüsrana uğrar. Yaşanan kriz, İnci’yi evliliklerini duyurma fikrinden vazgeçirir.

Esat’ın Esra ile evlendiğini sanan Gülben, derin acılar içindedir ancak dertleşecek kimsesi yoktur. Ege’nin atacağı bir adım İnci ve Memduh’u zor durumda bırakır.

Han kardeşleriyle paylaşamadığı mutluluğunu babasıyla paylaşır. Ancak Hikmet hafıza sorunu yaşamaktadır. Han bir günlüğüne de olsa, her şeyden uzakta bir balayı tatili yapmak istese de evde yaşanacak bir sorun yüzünden acilen dönmek zorunda kalırlar. Hikmet Safiye ve Gülben’e Han’ın evlendiğini söyler. Safiye’nin dünyası başına yıkılacaktır.

MASUMLAR APARTMANI 6. BÖLÜM FRAGMANI