Kültür Sanat

Masumiyet dizisinin kaderi bugün belli olacak!

FOX TV ekranlarında her Çarşamba günü yayınlanan Masumiyet dizisi ile ilgili dizinin hayranlarını üzecek bir gelişme yaşandı. Gelen son haberlere göre, son haftalarda reytinglerde düşüşe geçen dizi ile ilgili final düşünülüyor. Dizinin erken final yapıp yapmayacağı ise bugün yayınlanacak bölüm sonrası belli olacak.

Kadrosunda Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi başarılı isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisi ile ilgili final düşünüldüğü ortaya çıktı. Gelen son bilgilere göre dizi eğer bugünkü bölüm sonrası reytinglerde yükselmezse erken final kararı alınacak.

Ramazan Bayramı haftasında ise dizinin ekranlara gelmeyeceği öğrenildi.

Masumiyet dizisi 10. Bölüm özet

İsmail’in olay gecesi, olay yerinde olduğunun ortaya çıkması, şiddet gecesiyle ilgili tüm ezberleri bozar. Hale, adım adım İsmail’in sonuna yürürken, Ela ise kendi gerçeğinin peşinde İlker’le tehlikeli bir oyunun içindedir. Telefonun ucundaki suç ortağı tarafından yönlendirilen Ela’nın attığı yanlış adımlar onu hiç istemediği sonuçlara götürür. İrem ve Cenk arasındaki tek taraflı gerilim giderek tırmanırken, İrem burun buruna geldiği gerçeklerin acısıyla yeni bir karar alır. Diğer yanda, Bahar ve Harun iş birliği, Ilgaz cephesini köşeye sıkıştırmaya devam eder. Hale’nin İsmail düğümünü tamamen çözmesiyle tüm dengeler değişir, artık polisin hedefinde yeni bir isim vardır.