Magazin

MasterChef’e veda eden yarışmacı belli oldu: Tolga hayallerine veda etti!

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye’nin elenen ismi belli oldu. MasterChef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan bölümünde Eren, Esra, Tolga ve Dilara arasında eleme heyecanı yaşandı. MasterChef Türkiye’de dün gece Tolga elenerek hayallerine veda etti.

TOLGA ELENDİ

İki etaplı gerçekleşen yarışmada yarışmacılar yaptıkları yemeklerle puanlandılar. Dilara ve Esra iki etabın sonunda 38 puan alarak MasterChef All Star’da ilk 10’a kaldılar. Son ikiye Tolga ve Eren kaldı. Eleme turuna kalan Somer Sivriolu, Eren ve Tolga Uskumru Dolması yapmaya alıştı. Tolga puanlama sisteminin ilk gecesinde 39 puan alan Eren’e karşı 36 puan alarak yarımadan ayrıldı.

Tolga’nın elenmesinin ardından duygularını dile getiren Mehmet Yalçınkaya, “Ben senden çok rahatım. Samimiyetimle söylüyorum çok iyi adamsın. Acayip zeki bir adamsın. Millet senin geldiğin seviyeyi görünce çok uzun yıllar mutfakta zanneder ama öyle değil. Açık söyleyeyim bugün yaşadığın talihsizlik. Bu altyapı ile bu seviyeye gelmek… Seni tebrik ediyorum. Kullandığın teknikleri çok iyi, meslekte devam edeceğinden çok eminim. Burada kimseye karşı bir saygısızlığın olmadı. Adam gibi adamsın” dedi.