GenelMagazin

MasterChef ile adını duyurmuştu! O yarışmacı anne oluyor

MasterChef Türkiye 2020’nin iddialı yarışmacılarında Duygu Acarsoy, hamile olduğunu açıkladı. Acarsoy, hamilelik pozu verdi. MasterChef Duygu bir sonraki paylaşımında ise bir kız bebeğinin olacağını duyurdu.

Uğur Atun, 2005 senesinden beri still life, moda, organizasyon ve reklam fotoğraf çekimleri yapıyor. 2008’den bu yana ise dergi alanında toplumsal yaşam, iş, sanat ve magazin dünyasının içinde yer alarak fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyor. Atun şu sıralar Klass Magazin Dergisi’nde İstihbarat Müdürü görevini üstleniyor.

Katıldığı ‘MasterChef Türkiye 2020 yarışmasıyla şöhrete kavuşan Duygu Acarsoy, çekim esnasında nişanlısının kendisini aldattığını öğrenip duygusal anlar yaşamıştı. Birkaç gün sonra nişanlısını yanlış anladığını ve evlilik kararı aldıklarını söyleyen Acarsoy, barıştığı Uğur Atun ile geçtiğimiz yıl evlenmişti.

İnstagram’dan mutluluk pozu paylaştılar.

MasterChef Duygu, bu sefer de sosyal medya hesabından eşiyle göbeklerini gösterdiği bir pozu paylaşarak hamile olduğunu açıkladı. İnstagram hesabından mutlu haberi takipçileriyle paylaşan Duygu Acarsoy ve eşine tebrik mesajları yağdı. Acarsoy, eşi Uğur Atun ile paylaştığı pozuna, “Göbekler yarışıyor adlı fotoğrafımız” notunu düştü.

Bebeğin cinsiyetini ‘kızım ve ben’ notuyla paylaştı.

BEBEĞİN CİNSİYETİNİ AÇIKLADI

Gelen mesajların ardından göbeğinin iyice belli olduğu bir fotoğrafını paylaşan Duygu, “Kızım ve ben” diyerek bebeğinin cinsiyetini de açıklamış oldu.