Magazin

Masterchef Güzide Mertcan kimdir? Eşi ne iş yapıyor?

Masterchef yarışmacılarından biri olan Güzide Mertcan, 31 yaşındadır. Eğitimini Manisa ve İzmir’de tamamlayan Güzide Mertcan’ın asıl mesleği estetisyenlik olmasına rağmen ablasıyla birlikte tekstil işleriyle uğraşmaktadır.Ünlü tesettür giyim markası Minel Aşk’ın sahibi olan Güzide Mertcan, Mustafa Mertcan ile evli.

3 çocuğu bulunan Güzide Mertcan’ın eşi Mustafa Mertcan ise robotik bir şirketin sahibi. ABD ve Çin ile yakın ticari ilişkileri bulunan şirket 2011 yılından itibaren yurtdışına açılarak kısa sürede eğlence endüstrisinin önde gelen firmaları arasına girdi.

ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞIYORMUŞ!

7 milyon TL’lik eviyle gündeme gelen Güzide Mertcan‘ın eşi Mustafa Mertcan eskiden asgari ücretli bir çalışanmış. Daha sonra teknoloji sektöründe kendi yer edinen Mustafa Mertcan ise şuan sektörünün sayılı isimlerinden.

Sosyal medyada günlük hayatını aktif şekilde paylaşmayı ihmal etmeyen Güzide Mertcan ise 7 milyon TL’lik ev dedikodularından sonra oldukça kötü etkilendiği söylemişti. Yarışmacı arkadaşlarının kendisini teselli ettiğini söyleyen Mertcan için arkadaşları oldukça mütevazi bir insan diyerek moral vermişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı