Magazin

Masterchef Güzide'den 7 milyonluk villa açıklaması! Fiyatı arttı!

Kendisi de eski MasterChef yarışmacısı olan Uğur Kardaş’ın kanalına konuk olan fenomen Güzide Mertcan, Masterchef yarışması kadar eviyle de gündeme gelmişti.

Güzide Mertcan, magazin gündemine bomba gibi düşen 7 milyon TL’lik lüks villa ile ilgili şu açıklamaları yaptı: ‘’ “Evin neden bu kadar olay olduğunu ben de anlamadım. Bir sürü haber sitesinde çıktı ve siyasi bağlantı olduğu için olay oldu. Evi siyasete bağladılar. Buna hak veriyorum çünkü insanlar ‘Helal para kazanmamış’ gibi düşünüyorlar. Bu ev benim tarzım değil. Biz bunu satarız diye yatırım olarak aldık. Türkiye’de yaşanan bazı olaylardan dolayı satamadık. Bu ev bizim için çok büyük. Biz bu evi şu an 2+1 olarak kullanıyoruz. Biz bu evi 4 yıldır satıyoruz. Yarışmadan sonra olmadı yani. Yarışmadan sonra evin değeri arttı satıyoruz falan dermişim.”

EVİN FİYATI ARTTI!

Güzide Mertcan, 1000 metre karelik Alkent Gold Malikaneleri’nde bulunan villayı internette 8,5 milyon TL’ye satışa koydu. Güzide Mertcan’ın lüks evinin bulunduğu sitenin aylık aidatı ise 3 bin 500 TL. 10 odası bulunan evin yan tarafında ise bir helikopter pisti bulunuyor.

Bir cevap yazın