Magazin

Masterchef Güzide 7 milyon TL'lik villasını satacak!

TV8’in sevilen yemek yarışması Masterchef Türkiye‘de yarışarak adını geniş kitlelere duyuran yaruşmacı Güzide Mertcan, sosyal medyada sıklıkla eşini, çocuklarını ve ev hayatını sevenleriyle paylaşıyor. Yarışmacı, son günlerde 7 milyon TL’lik eviyle gündeme gelmişti. Güzide Mertcan lüks eviyle ilgili gelen yorumlara ise sitem ederek şu açıklamları yapmıştı: ”Haram lokma yemiyoruz, eşimle çalışıp bu günlere geldik.”diye konuşan Mertcan, ünlü bir muhafazakar giyim markasının da sahibi.

Güzide Mertcan eviyle ilgili gelen yorumlara sitem ederek sözlerine şöyle devam etmişti:” Bizim sitede 80 tane ev var ve bizimkinden daha pahalı bir çok ev var. aile sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Şimdi siz cevap verin o zaman. Binlerce villanın içinde sadece neden kapalı olan suçlanıyor?” 

EVİNİ SATIŞA ÇIKARMIŞ

Ünlü yarışmacının evini aylar öncesinden satışa çıkardığı belli oldu. Evin 7 milyon TL’lik fiyatının satış fiyatının ise 8,5 milyon TL olduğu iddia ediliyor. Güzide Mertcan 7 milyon TL’lik villasında eşi ve çocuklarıyla beraber yaşıyor.

GÜZİDE MERTCAN KİMDİR?

Güzide Mertcan, 1988 yılında dünyaya geldi. Eğitimini Manisa ve İzmir’de tamamlayan Güzide Mertcan’ın asıl mesleği estetisyenlik . Sosyal medyada yoğun bir takipçiye sahip olan Güzide Mertcan, moda sektörüyle ilgileniyor. Özel sektörde faaliyet gösteren Mustafa Mertcan ile evli olan Güzide Mertcan, aynı zamanda 3 çocuk annesi. Tatlı konusunda kendisini geliştiren ve iddialı olan MasterChef yarışmacısı, denediği lezzetleri sosyal medyadan paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Bir cevap yazın