Gündem

Mastercard sahiplerine Akbank duyurdu: 400 TL’lik alışverişinize verilecek!

Akbank internet sitesi üzerinden önemli açıklamalarda bulundu. Akbank internet sitesi üzerinden 2 Ekim 2022’ye kadar Mastercard logolu Akbank Kart ile www.n11.com, m.n11.com ya da n11 mobil uygulamasından tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzerine anında 50 TL indirim kazanabilme imkanı sunduğunu duyurdu.

Kampanyadan yararlanmak için alışverişinizi Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu Akbank Kartınız ile gerçekleştirmeniz yeterli.

400 TL ÜZERİNE VERİLECEK

22 Ağustos – 2 Ekim 2022 tarihleri arasında www.n11.com, m.n11.com ya da n11 mobil uygulamasından tek seferde Mastercard ve Maestro logolu banka kartları ve ön ödemeli kartlarla yapılan alışverişlerde 400 TL ve üzerine anında 50 TL indirim kazanılmaktadır. Mastercard, Maestro logolu banka ya da ön ödemeli kartınızı Masterpass’e kaydederek veya halihazırda bu kartlarınız Masterpass’e kayıtlı ise kampanyaya katılım hakkı kazanabilirsiniz.
Kampanya, Yatırımlık Altın & Gümüş kategorisi haricindeki tüm kategorilerde geçerlidir.

İndirim ödeme sayfasında uygulanacak olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilecektir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda n11.com’da kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

50 TL VERİLECEK

Kampanyadan yararlanarak verilen siparişteki ürünün iadesi veya siparişin iptal edilmesi durumunda, kullanıcı kampanya döneminde tekrar sipariş verse dahi indirim kazanamayacaktır.

Kampanya şartlarına uyan siparişlerde alınabilecek maksimum indirim tutarı 50 TL olacaktır.

n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri ve Mastercard herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.