Manisa Haberleri

Manisa’da ortaya çıktı! Kimliği şoke etti

Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde bir kişinin üzerinden çıkan kimlik şaşkına çevirdi. Manisa-Turgutlu kara yolundaki kontrol noktasında denetim yapan polis ekipleri, Ş.E. (55) idaresindeki otomobili durdurdu. Üst aramasında sahte polis kimliği ve aracında sahte basın kartı ile çeşitli krokiler ele geçirilen Ş.E. gözaltına alındı.

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde bir kişinin üzerinden çıkan kimlik şaşkına çevirdi. Manisa-Turgutlu kara yolundaki kontrol noktasında denetim yapan polis ekipleri, Ş.E. (55) idaresindeki otomobili durdurdu. Üst aramasında sahte polis kimliği ve aracında sahte basın kartı ile çeşitli krokiler ele geçirilen Ş.E. gözaltına alındı.

Manisa-Turgutlu kara yolundaki kontrol noktasında denetim yapan polis ekipleri, Ş.E. (55) idaresindeki otomobili durdurdu.

Aracının ön camında “polis” ibaresinin de yer aldığı sahte basın kartı bulunan Ş.E, kendisini emekli polis olarak tanıttı. Ş.E’nin sorulara çelişkili cevaplar vermesi üzerine otomobilinde detaylı arama yapıldı.

Aramada ruhsatsız tabanca ile “define haritası” olduğu iddia edilen 42 kroki ele geçirildi. Sürücünün üst aramasında da “İstanbul Polis” yazılı sahte kimlik bulundu. Şüpheli Ş.E. gözaltına alındı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu