Manisa Haberleri

Manisa’da korkunç olay! Babasına kuru sıkı tabancayla ateş etti

Manisa'da 18 yaşındaki kişi tartıştığı babasına kuru sıkı tabancayla yakın mesafeden ateş etti. Olayın ardından kaçan kişi için arama çalışması başlatıldı.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 18 yaşındaki Hasan Ali Ş., tartıştığı babasına kuru sıkı tabancayla yakın mesafeden ateş ederek yaraladı. Vücudunun çeşitli yerlerinde sıyrıklar oluşan baba hastaneye kaldırıldı. Olay ardından kaçan Hasan Ali Ş. için arama çalışması başlatıldı.

Olay, saat 14.30 sıralarında, Turgutlu Ovası’nda bulunan Arpalık mevkisinde meydana geldi. Erik bahçesinde bekçi Kadir Ş. ile oğlu Hasan Ali Ş., telefonda tartışmaya başladı. Daha sonra Hasan Ali Ş., arkadaşlarıyla babasının çalıştığı erik bahçesine gitti.

Baba-oğul arasındaki tartışma burada da sürdü. Hasan Ali Ş., yanında bulunan kurusıkı tabancayla babasına yakın mesafeden ateş etti. Olayda Kadir Ş. hafif yaraladı.

Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Vücudunun çeşitli yerlerinde sıyrıklar oluşan baba Kadir Ş., sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Turgutlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Tedaviye alınan Kadir Ş.’nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Kaçan Hasan Ali Ş.’nin yakalanması için jandarma çalışma başlattı.