GündemManisa Haberleri

Manisa’da çürümüş ceset bulundu!

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde koyun otlatan çobanlar tarafından çürümüş erkek cesedi bulundu. Bulunan cesedin üzerindeki kıyafetlerden yapılan tespitlere göre 5 ay önce eşini karnından vurup felç kalmasına sebep olan 38 yaşındaki Mustafa Özdemir'e ait olduğu öne sürüldü.

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde koyun otlatan çobanlar tarafından çürümeye başlamış erkek cesedi bulundu. İhbr üzerine olay yerine gelen ekipler üzerindeki kıyafetleri incelemeye başladı.

KİMLİĞİ BELLİ OLDU

Üzerindeki kıyafetlerden yapılan tespitlere göre ve görgü tanıklarının iddialarına göre 5 ay önce eşini karnından vurup felç kalmasına sebep olan ve kendisinden 5 aydır haber alınmayan 38 yaşındaki Mustafa Özdemir’e ait olduğu öne sürüldü.

EŞİNİN FELÇ OLMASINA SEBEP OLMUŞTU

Caber Fakılı Mahallesinde yaşayan Mustafa Özdemir yaklaşık 5 ay önce eşi olan ve iki çocuk annesi Ayşe Özdemir’i (35), aralarında çıkan kavga sonucu tabanca ile karnından yaralayarak kayıplara karışmıştı. Ayşe Özdemir yaralanma sonucu hastanede tedavi edilmiş, belinden aldığı mermi yarası nedeniyle felç olmuştu. Dün mezar yolu üzerindeki köprü altında koyunlarını otlatan çobanlar tarafından bulunan ve çürümeye başlayan erkek cesedinin üzerindeki kıyafetlerden ve görgü tanıklarının iddialarından 5 aydır kayıp olan Mustafa Özdemir’e ait olduğu öne sürüldü. Adli Tıpta cesedin kimliğiyle ilgili çalışma devam ederken jandarmanın da olayla ilgili soruşturmasının devam ettiği öğrenildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu