Manisa Haberleri

Manisa’da acı olay! 90 yaşındaki kadın…

Manisa'da müstakil bir evde yangın çıktı. Alevleri gören çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Yangın sırasında evde bulunan 90 yaşındaki kadın ise yaralandı. 2 saatlik çalışmanın sonucunda yangın kontrol altına alınarak söndürüldü. 

Manisa’nın Demirci ilçesinde müstakil bir evde yangın çıktı. Alevleri gören çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Yangın sırasında evde bulunan 90 yaşındaki kadın ise komşularının yardımıyla çıkarıldı. Yaşlı kadının ayaklarında yanıklar oluştu. 2 saatlik çalışmanın sonucunda yangın kontrol altına alınarak söndürüldü.

Alınan bilgiye göre, Durhasan Mahallesi’nde Emine Özdemir’e (90) ait müstakil evde yangın çıktı. Evden yükselen dumanları görenlerin ihbarı üzerine olay yerine 112 Acil Sağlık, itfaiye ve jandarma ekipleri sevk edildi.

Evde bulunan Emine Özdemir, komşuların yardımıyla evden çıkarıldı. Ayaklarında birinci derece yanık tespit edilen Özdemir, Demirci Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Büyükşehir Belediye İtfaiye ekibi, Demirci Orman İşletme Şefliğine ait arazöz ve Demirci Belediyesine ait su tankerlerinin 2 saatlik müdahalesiyle söndürülen yangında, ev kullanılmaz hale geldi.