Manisa Haberleri

Manisa’da 20 yaşındaki genç annesini öldürdü!

Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde yaşayan 54 yaşındaki Nuray Duğrul isimli kadın evine tadilat için gelen ustalar tarafından ölü bulundu. Nuray Duğrul'u 20 yaşındaki oğlu İlhan Süngerciler'in öldürdüğü ortaya çıktı.

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde yaşayan Nuray Duğrul isimli kadın 2 Temmuz’da evine tailat için gelen inşaat ustaları tarafından ölü bulundu.

Edinilen bilgilere göre 57 yaşındaki kadını 20 yaşındaki oğlu İlhan Süngerciler’in öldürdüğü tespit edildi.

KEDİ YÜZÜNDEN ÖLDÜRDÜ

Süngerciler, ilk ifadesinde, tansiyon hastası annesiyle sabah kahvaltı yaptıktan sonra işe gittiğini ve annesinin ölümünü komşularının haber vermesiyle öğrendiğini söyledi. Evde cansız bedeni bulunan kadının oğlu tarafından kedi yüzünden öldürüldüğü ortaya çıktı

TUTUKLANDI

Şüpheli ifadeleri üzerine gözaltına alınan İlhan Süngerciler, ikinci sorgusunda cinayeti işlediğini itiraf etti.Zanlının, sokakta bulduğu kedileri eve getirmek istediği için kahvaltı yaparken annesiyle tartışmaya başladıklarını, bu sırasında göğüs kısmından ittiği annesinin dengesini kaybederek başını mutfak bankosuna vurduğunu, yere düşen annesinin durumunu cep telefonu kamerasıyla kaydettikten sonra korkuyla evden çıkıp işe gittiğini söylediği öğrenildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı.

Etiketler

İlgili Makaleler