Manisa Haberleri

Manisa’da 18 yaşındaki genç sokak ortasında tüfekle vuruldu!

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 18 yaşındaki genç sokak ortasında tüfekle vuruldu. Olay sonucunda tüfekle vurulan kişi hastaneye kaldırılırken, polis kaçan kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde 18 yaşındaki genç daha önce aralarında tartışma yaşanan kişi ya da kişiler tarafından sokak ortasında tüfekle vuruldu. Olay sonucunda tüfekle vurulan kişi hastaneye kaldırılırken, polis kaçan kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Manisa’nın Turgutlu ilçesi Yeni Mahalle Son Sokak üzerinde meydana gelen olayda iddiaya göre aralarında daha tartışma yaşanan kişi yada kişiler yolda yaya olarak seyreden R.Y.(18) araçtan tüfekle ateş açılması sonucu kalçasından yaralandı. Tüfekten çıkan saçmalarla yaralanan R.Y. yakınları tarafından araç ile Turgutlu Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Yaralanan şahsın durumunun ağır olmadığı ve kalça bölgesin yaralandığı öğrenildi. Öte yandan araç ile ateş açan şahıs yada şahıslar tüfekten çıka boş kovanları olay yerinden alarak kaçtığı iddia edildi.

Polis ekipleri konuyla ilgili inceleme başlattı.

İlgili Makaleler