Yunusemre, kilitli parkede hedefi bu yıl da aştı

2015 yılında 300 bin metrekare kilitli parke taşı hedefini geçen Yunusemre Belediyesi, 2016 yılı için belirlediği 250 bin metrekare parke taşı hedefini de aştı. Bu yıl 265 bin metrekare kilitli parke taşı döşeme çalışması yapıldığını...

Yunusemre, kilitli parkede hedefi bu yıl da aştı
2015 yılında 300 bin metrekare kilitli parke taşı hedefini geçen Yunusemre Belediyesi, 2016 yılı için belirlediği 250 bin metrekare parke taşı hedefini de aştı. Bu yıl 265 bin metrekare kilitli parke taşı döşeme çalışması yapıldığını belirten Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Amacımız vatandaşımızın temiz ve refah bir şehirde yaşamasını sağlamak” dedi.
Yıl boyunca yoğun mesai yapan Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, belirli bir program dahilinde kilitli parke taşı döşeme çalışması yaptı. Sezonu bitiren ekipler, 2016 yılı için belirlenen 250 bin metrekare kilitli parke taşı hedefini aştı. Özellikle kırsal mahalleleri çamurlu yollardan kurtardıklarını kaydeden Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, vatandaşlarının temiz ve refah bir şehirde yaşamasını amaçladıklarını kaydetti. Başkan Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımızı tamamladık. Bilindiği gibi kilitli parke taşını belediyemiz bünyesinde kurulan YUNTAŞ’ta üretiyoruz. Geçen yıl 300 bin metrekare kilitli taşı döşeme hedefimiz vardı. Bunu aşarak 380 bin metrekare kilitli parke taşı döşemiştik. Bu yıl hedefimiz 250 bin metrekare kilitli parke taşıydı. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da hedefimizi aşarak 265 bin metrekare kilitli parke taşı döşedik. Çalışmalar belirli bir program dahilinde gerçekleştirildi. İhtiyacı olan tüm mahallelerde çalışmalar gerçekleştirilecek. Amacımız vatandaşımızın temiz ve refah bir şehirde yaşamasını sağlamak” diye konuştu.
YORUM EKLE