Yeşil-beyazlı sporcu Bursa’dan madalyayla döndü

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından 14-16 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen Trap&Skeet 15 Temmuz Demokrasi ve Özgürlükleri Anma Kupasında Manisa Büyükşehir Belediyespor adına atıcılık şubesi sporcusu Osman Ordu 3. oldu.Bursa’da...

Yeşil-beyazlı sporcu Bursa’dan madalyayla döndü

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından 14-16 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen Trap&Skeet 15 Temmuz Demokrasi ve Özgürlükleri Anma Kupasında Manisa Büyükşehir Belediyespor adına atıcılık şubesi sporcusu Osman Ordu 3. oldu.

Bursa’da 14-16 Temmuz tarihleri arasında Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından Trap&Skeet 15 Temmuz Demokrasi ve Özgürlükleri Anma Kupası gerçekleştirildi. Turnuvada Manisa Büyükşehir Belediyespor adına mücadele eden genç sporcu Osman Ordu önemli bir başarıya imza attı. Ordu, turnuvada genç erkeklerde 3. olarak Manisa’ya madalyayla döndü. Atıcılık Federasyonu İl Temsilcisi Manisa Avcılık ve Atıcılık Spor İhtisas Kulübü Başkanı Mehmet Palabıyık, turnuvaya Manisa’dan 5 sporcu katıldığını belirterek, "Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübünden 2, Manisa Avcılık ve Atıcılık Spor İhtisas Kulübünden de 3 sporcu ile turnuvada mücadele verdik. Bu anlamda turnuvada Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcusu Osman Ordu genç erkeklerde 3. oldu. Bunun yanı sıra Manisa Avcılık ve Atıcılık Spor İhtisas Kulübü sporcumuz Ladin Sarıgül de genç bayanlarda 3. oldu. Manisa’mızı başarıyla temsil eden sporcularımızı tebrik ediyorum" dedi.
YORUM EKLE