Yağmursuyu hattı, taşkın sorununu ortadan kaldırdı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Akhisar merkezde döşediği yağmursuyu hattıyla Macide Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi ve Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi’nin yağışlı havalardaki taşkın...

Yağmursuyu hattı, taşkın sorununu ortadan kaldırdı
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Akhisar merkezde döşediği yağmursuyu hattıyla Macide Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi ve Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi’nin yağışlı havalardaki taşkın sorununu ortadan kaldırdı.
MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde gerçekleştirdiği çalışmalarla altyapı sıkıntılarını gidermeye devam ediyor. MASKİ, Akhisar merkezde bulunan Macide Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi ve Öğrenci Yurdu ile Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi’nin yağmursuyu sorununa çözüm geliştirdi. Özellikle kışın yağışlı havalarda meydana gelen su baskınlarından dolayı öğrencilerin ve vatandaşların yaşadığı mağduriyet MASKİ’nin yaptığı çalışmayla ortadan kaldırıldı. Döşenen yağmursuyu hattıyla okulların bahçesi ve sokaklarda biriken yağmur sularının sağlıklı şekilde uzaklaştırılması sağlanacak.
YORUM EKLE