Vatandaşın sorunları ve beklentileri kayıt altına alındı

Halkla ilişkiler noktasında yapmış olduğu çalışmalarla vatandaşın büyük beğenisini toplayan Şehzadeler Belediyesi, bünyesinde kurduğu sosyal doku ekibiyle ilçe genelinde 57 bin hane ile 4 bin 725 esnafı tek tek dolaşarak sorunları ve belediyeden...

Vatandaşın sorunları ve beklentileri kayıt altına alındı
Halkla ilişkiler noktasında yapmış olduğu çalışmalarla vatandaşın büyük beğenisini toplayan Şehzadeler Belediyesi, bünyesinde kurduğu sosyal doku ekibiyle ilçe genelinde 57 bin hane ile 4 bin 725 esnafı tek tek dolaşarak sorunları ve belediyeden beklentileri kayıt altına aldı. Şehzadeler Belediyesi olarak halkın fikirlerine büyük önem verdiklerini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Şehzadeler’imizi halkımız ile birlikte yönetiyoruz” dedi.
Şehzadeler ilçesindeki esnafın sorunları ile ilgili bilgiler toplayan Şehzadeler Belediyesi, sorunların çözümü noktasında çalışma başlattı. Kurulduğu 2014 yılında bu yana Şehzadeler Belediyesi olarak, Şehzadeler ilçesini halk ile birlikte yönettiklerini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Göreve geldiğimiz ilk günden beri, halkımızın görüş ve önerilerine büyük önem veriyoruz. Bu bağlamda Halkla İlişkiler Müdürlüğümüz bünyesinde kurduğumuz sosyal doku ekibimiz ilk olarak ilçemizde bulunan 57 bin haneyi tek tek ziyaret ederek mahallelerimizde yapılacak olan hizmetler ve sorunlar ile ilgili halkımızın görüş ve önerilerini aldılar. Sosyal doku ekibimiz vatandaşlarımızdan aldıkları tüm talepleri, şikayet ve önerileri belediyemizin sistemine aktararak birimlerimize anında ilettiler. Bu noktada ilgili birimlerimiz hızlı bir şekilde hareket ederek halkımızın iletmiş olduğu sorunlara anında müdahale etmişlerdir." dedi.
Başkan Çelik, 57 bin hanenin tamamının tamamlanmasının ardından Sosyal Doku ekibinin ilçede faaliyet gösteren tüm esnafları tek tek ziyaret ettiğini ve aynı şekilde esnafın sorunları ve taleplerini de kayıt altına aldığını vurgulayarak şunları söyledi: "Sosyal Doku ekibimiz bu çalışma ile ilçemizdeki 4 bin 725 tane esnafımızı tek tek ziyaret etmiş ve aldıkları talepleri bir havuzda toplamıştır. Esnaf ziyaretlerimizin tamamlanması ile birlikte sorunların çözümü noktasında belediyemizin ilgili birimleri gereken çalışmalara en kısa sürede başlayacak yine çözüme kavuşmasını sağlayacaktır. Bu projemiz ile halkla ilişkilere nedenli önem veren bir belediye olduğumuzu bir kez daha ortaya koymuş oluyoruz. Seçim döneminde halkımıza vermiş olduğumuz bir söz vardı, Şehzadeleri Şehzadeler’de yaşayan vatandaşlarımız ile birlikte yönetecek, omuz üstünde baş taşıyan her bireyin fikirlerine önem verecektik. Bunu da Sosyal Doku ekibimiz ile hayata geçirmiş olduk."
YORUM EKLE